Satılır 2 otaqlı yeni tikili 74.35 m²

Bakı, Xətai · Lütfüzadə küçəsində. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-185338 9
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

74.35m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

18 / 20

Təsvir

TƏK ŞƏXSİYYƏT VƏSİQƏSİLƏ!!! HAZIR KREDİT!!! İŞ YERİ VƏ ARAYIŞ TƏLƏB OLUNMUR!!! Xətai rayonu, Lütfizadə küçəsi, ƏHMƏDLİ MS-a 10-dəqiqəlik məsafədə yeni tikili 21-mərtəbəli binanın 18-ci mərtəbəsində ümumi sahəsi 74.35-kv.m olan 2-otaq, ZƏİF TƏMİRLİ mənzil satılır. Sənəd; KUPÇA!!! İlkin ödəniş; 45.999-azn, 20-il ayda 1498-azn, 15-il ayda 1668-azn, 10-il ayda 2052-azn, 5-il ayda 3299-azn. İşıq, su, qaz daimidir. İstilik sistemi kombidir. Binanın 2-ədəd lift sistemi, kameralar vasitəsi ilə müşahidəsi, 2-mərtəbəli yeraltı parkinq xidməti mövcuddur. Məktəb, bağça, marketlər, ticarət mərkəzi, xəstəxana və digər yaşam üçün əhəmiyyətli obyektlər binanın yaxınlığındadır. Bu günə faizsiz qalıq borc; 155.310-azn. Əlavə məlumat və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Şirkət komissiyası mənzilin ümumi dəyərinin 1%-i təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

619 AZN/m²

Ortadan 79.3% sərfəli

Rayon ort: 2,985 AZN/m²

Xətai

2 985 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
45 999 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Ayxan Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi