Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²

Bakı, Nəsimi · Azadlıq prospekti · Ev10.Az

Satış EML-209221 2
7 dəq piyada Gənclik metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

72.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR! EKSKLUZİV VARİANT – PREMIUM KOMPLEKSDƏ! ÇIXARIŞLI ! İPOTEKAYA YARARLI ! Şəhərin mərkəzində, 28 May Metrosuna piyada məsafədə yerləşən elit yaşayış kompleks olan 28 MAY RESİDENCE-de mənzil təklif edirəm sizlərə !

17/2-ci mərtəbə Sahə: 72 kv.m Müasir kompleks, əlverişli yerləşmə, sakit və prestijli mühit Panoram pəncərələr. Hündür tavanlar. Qaz, su, işıq daimidir

Gözəl abadlaşdırılmış həyət Yeraltı avtodayanacaq Günün 24 saatı mühafizə Ofis xidmət haqqı: 1%

Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,542 AZN/m²

Ortadan 1.6% sərfəli

Rayon ort: 3,599 AZN/m²

Nəsimi

3 599 AZN/m²

Son 6 ay: -4.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
137 838 EUR
255 000 AZN
Kupçalı
N

Nərmin.x

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi