Satılır 2 otaqlı yeni tikili 72 m²

Bakı, Yasamal · Jasmin park yasamal · YeniEmlak.AZ

Satış EML-167422 10
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

72.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 16

Təsvir

Jasmin park yasamal 72kv 16/7 84000 ilkin 18il-1200 manat Tek vesiqe ile qaz su iwiq qaydasindadi

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,167 AZN/m²

Ortadan 60.2% sərfəli

Rayon ort: 2,934 AZN/m²

Yasamal

2 934 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
45 405 EUR
84 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
K

Kenan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi