Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70.1 m²

Bakı, Binəqədi · Cəfər Xəndan küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-207030 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.10m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 14

Təsvir

Hazır Kredit 4% Kirayə mənzil mexanizmli mənzil Binəqədi rayounu Cəfər Xəndan küçəsində yerləşən Yeni Tikli West Towen yaşayış kompleksində yerləşən 14 mərtəbəli binada 7 ci mərtəbə təmrili boş mənzil sahəsi 70.1 kvm ibarət olan mənzil satılır İlkin ödəniş 20.000 AZN Aylıq 1399 AZN 24 il müddəti

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

6,492 AZN/m²

Ortadan 174.8% baha

Rayon ort: 2,363 AZN/m²

Binəqədi

2 363 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
245 994 EUR
455 089 AZN
Təmirli Kupçalı
S

Süleyman Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi