Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²

Abşeron, Saray · Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-110833 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 14

Təsvir

HAZIR 4%-Lİ İPOTEKA..!! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR..!! Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsində Saray Petrol ilə üz bə üz inşa edilmiş 14 mərtəbəli yeni tikili binanın 3-cü mərtəbəsində mənzil satılır. Ümumi sahəsi-70kvm. 22il 8ayı qalıb.Tam təmirlİ 2 otaqlı (1-dən 2-yə düzəlmə ) mənzil. İstilik sistemi kombidir. Mənzilin sənədi – ÇIXARIŞDIR (KUPÇA). Mənzil 4%-li Satmaq Öhdəliyin Ötürülməsi ilə alınan mənzillər sırasındadır. Dövlət layihəsidir. İLKİN ÖDƏNİŞ –28500 AZN AYLIQ ÖDƏNİŞ –491AZN QALIQ MÜDDƏT: 22 İL 8 ay Ofisin xidmət haqqı 1000 AZN təşkil edir. Abşeron rayonu, Saray qəsəbəsi

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

407 AZN/m²

Ortadan 76.5% sərfəli

Rayon ort: 1,732 AZN/m²

Saray

1 732 AZN/m²

Son 6 ay: -20.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +9.40%

Aktiv: 1311 Yeni: 284 Tələb: Aşağı
16 765 USD
28 500 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
S

Suleyman

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi