Satılır 2 otaqlı yeni tikili 70 m²

Bakı, Nizami · Rüstəm Rüstəmov · YeniEmlak.AZ

Satış EML-067906 2
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

70.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 16

Təsvir

Dəyərli Müştərilər Yalnız Bizdə Neftçilərdə dəyərindən aşağı çox keyfiyyətli və etibarlı yeni tikili binalardan olan Olimpus kompleksində 1 in 2 düzəlmə 70 kv 16 mərtəbəli binanin 6 ci mərtəbəsində mənzil satılır Qaz,Su,işıq hər biri var Ətrafında məktəblər baxçalar marketlər var Xidmət haqqı 1 faiz

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,457 AZN/m²

Ortadan 20% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
172 000 AZN
Təmirli Kupçalı
İ

İsmayıl Bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi