Satılır 2 otaqlı yeni tikili 69 m²

Bakı, Xətai · Sadıqcan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-176387 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

69.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

11 / 16

Təsvir

ƏLA FÜRSƏT! . DƏNİZ MƏNZƏRƏLİ! . TƏCİLİ SATILIR! . KUPÇALI! . İPOTEKAYA YARARLI! . Xətai rayonu,Sadıqcan küçəsində yerləşən 16 mərtəbəli binanın 11-ci mərtəbəsində qanuni 2 otaqlı mənzil satışa çıxarılıb. Ümumi sahəsi 69 kv.m-dir. Mənzil tam təmirlidir və əşyalı satılır. . Qaz, işıq və su daimidir. Bina yeni tikilidir. Bina yeni tikili olduğundan abad və səliqəlidir. Liftlər işləkdir. . İnfrastruktur baxımından əlverişli ərazidədir Həzi Aslanov metrosu ətrafında yerləşir. Eyni zamanda Gənclik parkına yaxın ərazisindədir. Yaxınlıqda məktəb, bağça, supermarket, restoranlar və digər iaşə obyektləri mövcuddur. . REAL ALICIYA ENDİRİM OLUNACAQ . Sənədləri qaydasındadır. Mənzil kupçalıdır və ipotekaya yararlıdır. Əlavə məlumat və baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,246 AZN/m²

Ortadan 24.6% sərfəli

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
155 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərmin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi