Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Binəqədi · Cavadxan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-203841 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 6

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! . Binəqədi rayonu, 9-cu mkr, Cavadxan küç, Zərifə Əliyeva adına göz xəstəxanasının yaxınlığında yerləşən 6 mərtəbəli yeni tikili binanın 4-cü mərtəbəsində, sahəsi 68 kv olan, 1 otaqdan 2 otaga düzəldilmiş mənzil satışa çıxarılıb. . Otaqlar geniş və funksional planlaşdırılıb. Mənzil gün işığı alan, işıqlı və səliqəli vəziyyətdədir. Kommunal xətlər tam qaydasındadır. Bina müasir standartlara cavab verir, sürətli liftlər və təmiz, səliqəli giriş mövcuddur. . Ərazi infrastrukturu çox əlverişlidir. Əcəmi və Nəsimi metrosuna piyada təxminən 5 dəqiqəlik məsafədə yerləşir. Ətrafda məktəblər, uşaq bağçaları, marketlər, apteklər və digər zəruri obyektlər fəaliyyət göstərir. Həm daimi yaşayış, həm də investisiya üçün əlverişli seçimdir. . Mənzilinizin tez bir zamanda satışı üçün müraciət ede bilərsiz! Əlavə məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,529 AZN/m²

Ortadan 6.4% baha

Rayon ort: 2,378 AZN/m²

Binəqədi

2 378 AZN/m²

Son 6 ay: -2.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.30%

Aktiv: 6219 Yeni: 2007 Tələb: Aşağı
101 176 USD
172 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mətanət

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi