Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xəlilov küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198284 4
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! ƏRAZİNİN ƏN VİP BİNASI OLAN RENESANS PALACE 2 OTAQ STUDİO TİPLİ İDEAL TƏMİRLİ MƏNZİL!!!!! KUPÇASI VAR, İPOTEKAYA YARARLIDIR! Qaz,Su,işıq daimidir. keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,485 AZN/m²

Ortadan 52.8% baha

Rayon ort: 2,935 AZN/m²

Yasamal

2 935 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
164 865 EUR
305 000 AZN
Kupçalı
N

Nəzrin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi