Satılır 2 otaqlı yeni tikili 68 m²

Bakı, Yasamal · Zahid Xəlilov kücəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-193877 5
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

68.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İDEAL TƏKLİF Elmlərin Premium Binasında RENASSANS Mənzil satılır !!! - 2 otaq - 68kv - 15/17 - Qiymət 315000Azn KUPÇALI Mənzil yeni təmir olunub 2otaqa düzəldilib Şəkillər mənzilə aiddir Elmləri bilən tanıyan şəkslər Bina haqqda məlmatları vardır Əlavə məlumat üçün zəng edin Xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,632 AZN/m²

Ortadan 57.8% baha

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
185 294 USD
315 000 AZN
Kupçalı
E

Elcin bəy

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi