Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m²

Bakı, Binəqədi · Abay Kunanbayev küçəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192602 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

67.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 18

Təsvir

QAÇIRILMAZ FÜRSƏT! Azadlıq metrosuna yaxın məsafədə, Park Yaşayış Kompleksində yerləşən möhtəşəm PODMAYAK mənzil. Kupça var.İpotekaya yararlıdır. Qaz,Su,işıq daimidir. Qanuni 1 otaqdır, 2otağa düzəltmək olar! Keyfiyyətli materiallarla təmir olunub. Əla infrastruktura malik binadır. Ətrafında məktəb,bağça, market,aptek və.s yerləşir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,507 AZN/m²

Ortadan 6.5% baha

Rayon ort: 2,354 AZN/m²

Binəqədi

2 354 AZN/m²

Son 6 ay: -3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -13.80%

Aktiv: 4318 Yeni: 826 Tələb: Aşağı
90 811 EUR
168 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ə

Əminə Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi