Satılır 2 otaqlı yeni tikili 67 m²

Bakı, Binəqədi · 7-ci mkr S.S.Axundov küç ev191 · YeniEmlak.AZ

Satış EML-152254 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

67.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Təcili...Təcili.. Yeni tikili blnada iki otaqlı mənzil satılır. 17 mərtəbəli yaşayış binasının oniklnci mərtəbəsində yerləşir. Bir otaqlıdan iki otaqlıya çevrilmiş mənzildir.Təmirlidir. Kombi istilik sistemi quraşdırılıb. Otaqlar geniş və işıqlıdlr. Çıxarış var- IPOTEKAYA YARARLIDIR. Qaz işıq su daiimidir. Binanın geniş və səliqəli həyəti var. - təhlükəsiz yaşayış mühiti, 24 saat kamera nəzarət sistemi, 2 mərtəbəli yeraltı avto dayanacağı mövcuddur. Ərazi infrastruktur baxımından çox əlverişlidir. Azadlıq metrosuna 10-12 dəqiqəyə ayaqla getmək mümkündür. Binanın yaxınlığında 244, 283 və 126 saylı orta təhsil məktəbləri- 25 saylı şəhər poliklinikası - Bravo- Araz- Tayqa - BOLMART kimi supermarketlər - uşaq bağçaları və digər ictimai iaşə obyekləri fəaliyyət göstərir. Əlavə məlumat almaq və mənzilə baxmaq üçün zəng edib əlaqə yarada bilərsiniz.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,799 AZN/m²

Ortadan 18.9% baha

Rayon ort: 2,353 AZN/m²

Binəqədi

2 353 AZN/m²

Son 6 ay: -3.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.70%

Aktiv: 5637 Yeni: 1610 Tələb: Aşağı
187 500 AZN
Kupçalı
S

Sucayət m.

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi