Satılır 2 otaqlı yeni tikili 66 m²

Bakı, Xətai · Nəcəfqulu Rəfiyev kuçəsi · Ev10.Az

Satış EML-115532 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

66.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 21

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Xətai Metrosu Bravo hiper marketin yaxinligi- Yeni tikili Premium kompleksdə Yuksək səviyyədə təmir olunmuş 2 Otaq studio mənzil Satilir ! Umuminin 17-ci mərtəbəsi. Mənzil keyfiyyətli materiallarla, xususi dizaynla təmir olunub. Əşyali ! Yeralti Qaraj, 24/7 muhafizə və kamera sistemi movcuddur. Əlavə məlumat uçun əlaqə saxlaya bilərsiniz. Şirkətin xidmət haqqi Alici tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,015 AZN/m²

Ortadan 34.8% baha

Rayon ort: 2,978 AZN/m²

Xətai

2 978 AZN/m²

Son 6 ay: +3.4%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +18.30%

Aktiv: 13110 Yeni: 2755 Tələb: Aşağı
155 882 USD
265 000 AZN
Təmirli
A

Aygun xanim

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi