Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65.5 m²

Bakı, Nəsimi · Səməd Vurğun küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-154640 2
10 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.50m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

15 / 18

Təsvir

Elit 2-otaqlı mənzil — Tibb Universiteti yanında Ünvan: Tibb Universitetinin yanı — mərkəzə yaxın, rahat nəqliyyat və infrastruktur ilə əhatəli ərazi Bina: Yenitikili, geniş həyəti və komfortlu yaşayış kompleksi Parkinq: Yeraltı və yerüstü parking mövcuddur — avtomobilə sahib olanlar üçün böyük üstünlük Sənəd: Çıxarış (kupça) — rəsmiləşmiş mülkiyyət, alqı-satqı üçün tam hazır Mənzil – Xüsusiyyətlər 2 otaqlı — kompak, amma xoş planlaşdırılmış yaşam sahəsi Sahə: 65.5 m² (sənədlə 52.90 m² bazada göstərilmiş — rəsmi reyestr çıxarışına uyğun) İstilik sistemi: Qaz + kombi — müstəqil istilik sistemi, rahatlıq və qənaət Mərtəbə: 16 / 18 — yüksək mərtəbə, sakitlik və gözəl panoramalar Layihə + Şərait: Yeni tikili, geniş həyət, parkinq, müasir kompleks — rahat və sakit mühit Niyə bu mənzil önəmlidir? Mərkəzi & əlverişli yerləşmə: Tibb Universiteti və ona bağlı infrastruktur (təhsil, nəqliyyat, marketlər və s.) yaxınlığı — rahatlıq təmin edir Rəsmi sənəd + qanuni status: Çıxarış (kupça) sayəsində alqı-satqı və daşınmaz əmlakın qeydiyyatı problemsizdir; bu, təhlükəsiz investisiyadır Müasir və komfortlu: Yeni tikili + kombi + parkinq + geniş bina həyəti — həm gündəlik yaşam, həm də gələcək investisiya üçün ideal Şərait + təhlükəsizlik + rahatlıq: Parkinq, mühafizə, yeni tikili binada yaşayış — xüsusilə avtomobili olan ailələr və rahatlıq istəyənlər üçün üstünlük

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,649 AZN/m²

Ortadan 2.3% baha

Rayon ort: 3,566 AZN/m²

Nəsimi

3 566 AZN/m²

Son 6 ay: -5.5%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -5.20%

Aktiv: 11263 Yeni: 3254 Tələb: Aşağı
140 588 USD
239 000 AZN
Təmirli Kupçalı
Ü

Ülvi bey Murad

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi