Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²

Bakı, Nərimanov · Heyder Eliyev prospekti · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198877 3
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

17 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TECILI Nerimanov rayonu Heyder eliyev prospekti GOL MENZERELI Yasayis kompleksinde 65 kvm 2 otaq studio dairemiz satisda ttecili satilir Evro remont esyali remontdan sonra yasayis olmayib Kompleksde aciq ve qapali havuzu, futbol meydancasi, fitnes zali, usaq meydancasi movcuddur Kupca var Ofis haqi 1 % Elave melumat ucun elaqe saxlayin

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,523 AZN/m²

Ortadan 10% sərfəli

Rayon ort: 3,914 AZN/m²

Nərimanov

3 914 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
229 000 AZN
Kupçalı
a

aynur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi