Satılır 2 otaqlı yeni tikili 65 m²

Bakı, Binəqədi · Cəfər Xəndan küçəsi · Ev10.Az

Satış EML-115579 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

65.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 18

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI… Dərnəgül metrosunun tam çıxışında, 7-ci mikrorayon ərazisinə yaxın yerləşən Yeni tikili Premium binada 2 otaqlı yeni əla təmirli, İpotekaya yararlı Çıxarışlı ( Kupçalı ) mənzilin satışını sizlərə təqdim edirik. Mənzil çox gözəl təmir edilib, makler təmiri deyil və təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Döşəmə isti poldur. Giriş qapısı keyfiyyətli seyf qapıdır, 3 petlə 3 rezin, səs keçirməyən. Qazı, suyu, işığı daimidir, istilik sistemi KOMBİDİR. Əlavə məlumat üçün zəng edə bilərsiniz. Ofisin xidmət haqqı 1 % təşkil edir ( alıcıdan )

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,462 AZN/m²

Ortadan 46.5% baha

Rayon ort: 2,362 AZN/m²

Binəqədi

2 362 AZN/m²

Son 6 ay: -3.3%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5702 Yeni: 1623 Tələb: Aşağı
225 000 AZN
Təmirli Kupçalı
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi