Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m²

Bakı, Yeni Günəşli · Tap.Az

Satış EML-106717 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Yeni Günəşlinin ən elit binalarından biri olan Şəms Rezidensə məxsuz 16 mərtəbəli binanin 13 cü mərtəbəsi 2 otaq studio 62 kv m sahəsi tam əşyalı təmirli mənzil satılır.Qaz,işıq,su daim.Sənədi çıxarış ( kupça) Tam binanın yanında orta məktəb baxça market və s....var.7-24 mühafizə xidməti kamera nəzarəti yol kənarı bina.Əlavə məlumat ümün zəng edə bilərsiz.Ofis xidmət haqqı 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,452 AZN/m²

Ortadan 7.9% sərfəli

Rayon ort: 2,662 AZN/m²

Yeni Günəşli

2 662 AZN/m²

Son 6 ay: +24.2%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +17.00%

Aktiv: 1661 Yeni: 417 Tələb: Aşağı
89 412 USD
152 000 AZN
S

Sənan

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi