Satılır 2 otaqlı yeni tikili 62 m²

Bakı, Yasamal · Cristal Absheron · YeniEmlak.AZ

Satış EML-067933 4
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

62.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

9 / 9

Təsvir

Cristal Abşeron Yaşayış Kompleksi ərazisində yerləşən qanuni 2 otaqlı, super təmirli mənzil satışa təqdim olunur. Mənzil rahat və keyfiyyətli yaşayış üçün tam hazır vəziyyətdədir. ✨ Mənzil haqqında: 2 otaq (qanuni planlama) Super təmirli Kupça (çıxarış) var İpotekaya yararlıdır Mənzil mansard deyil, tam yaşayış mərtəbəsində yerləşir İşıqlı və geniş otaqlar ? Kompleksin üstünlükləri: İnkişaf etmiş infrastruktur Yaxınlıqda məktəb, bağça, market və digər iaşə obyektləri Rahat nəqliyyat imkanı Təhlükəsiz və səliqəli həyət ? Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlayın.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,661 AZN/m²

Ortadan 9.4% sərfəli

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
165 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Mirzə Bayımov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi