Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Xətai · Neapol dairəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199293 4
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 13

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Satılır Neapol dairəsi ərazisində, Afrodita Restoranı yanında yerləşən, ideal təmirli və qanuni 2 otaqlı 60m213\13 mənzil satışa təqdim olunur. lift 13cü mərtəbəyə qalxır. ətrafda ehtiyac olacaq bütün iaşə obyektləri mövcuddur. Əlavə məlumat üçün qeyd olunan nömrə ilə əlaqə saxlayın. Whatsapp aktivdir Ofis xidmət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,233 AZN/m²

Ortadan 25.4% sərfəli

Rayon ort: 2,993 AZN/m²

Xətai

2 993 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.30%

Aktiv: 17603 Yeni: 4977 Tələb: Aşağı
78 824 USD
134 000 AZN
Kupçalı
A

Almaz xm

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi