Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Binəqədi · Ferman Melikov kucesi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-198473 12

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

14 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Mənzil Haqqında məlumat: Real müştəri ilə qiymətdə CUZI ENDIRIM OLACAQ ?MTKnın adı:/ PIRAMIDA MTK ?Sənəd: KUPCA ?Otağ sayı: 2 otaq ?Əmlakın sahəsi: 60 kv/m ?Əmlak satılır:Temirli ?Orientirlər:? Araz Marketin yani ?Balkon sayı:1 ədəd ?Sanitar qovşağın sayı:1 ədəd ?Binada Lift sayı:2 ədəd ?Mərtəbədə qonşu sayı:4 mənzil ?Kompleksin həyəti :Var ?Kompleksin Parkingi :Var ? Xidmet Haqqi 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,950 AZN/m²

Ortadan 24.1% baha

Rayon ort: 2,378 AZN/m²

Binəqədi

2 378 AZN/m²

Son 6 ay: -2.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5868 Yeni: 1768 Tələb: Aşağı
95 676 EUR
177 000 AZN
Kupçalı
N

Nicat bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
10 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi