Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m²

Bakı, Nərimanov · Qarabağ küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-194164 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

60.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TAM YENİ TƏMİRLİ.. Nərimanov rayonu, Nərimanov və Gənclik metrolarina , Təhsil Nazirliyi Heydər Əliyev Mərkəzinə yaxın 17 mərtəbəli yeni tikilinin 3-cü mərtəbəsində 2 otaq studio tipli mənzil satılır. Bina 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik xidməti ilə təmin edilmişdir.Binanın səliqəli və qapalı həyəti, yeraltı parkinqi var. Binada sakinlərin təhlükəsizliyi və istirahəti üçün hər bir şərait mövcuddur. Yaxında məktəblər, baxça, supermarketlər, klinikalar, metro və avtobus dayanacaqları və digər iaşə obyektləri mövcuddur. Şirkət haqqı alıcı tərəfindən 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,583 AZN/m²

Ortadan 8.6% sərfəli

Rayon ort: 3,921 AZN/m²

Nərimanov

3 921 AZN/m²

Son 6 ay: -17.7%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
126 471 USD
215 000 AZN
Kupçalı
N

Nicat m

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi