Satılır 2 otaqlı yeni tikili 57 m²

Bakı, Nizami · Inci s/s · Ev10.Az

Satış EML-125077 2
15 dəq piyada Neftçilər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 16

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Kombi

Var

Təsvir

Qara Qarayev metrosu yaxınlığında 2 otaqlı mənzil satılır • Sahə: 57 m² • Otaq sayı: 2 otaqlı, birdən 2-yə düzəldilmiş • Əlavə: Bütün əşyaları ilə birlikdə • Kommunal: İşıq, su, qaz mövcuddur • Yer: Metroya 5–7 dəqiqəlik məsafədə

Ətraf infrastrukturu: • Uşaq baxçası və məktəb yaxınlıqda • Sevinç Mall ticarət mərkəzi • İnci Şadlıq Sarayı yaxınlığı

✨ Üstünlüklər: Rahat yaşayış üçün əlverişli yer, ailələr üçün ideal.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,719 AZN/m²

Ortadan 11.4% sərfəli

Rayon ort: 3,070 AZN/m²

Nizami

3 070 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
91 176 USD
155 000 AZN
Təmirli Kupçalı
V

Vusal Feteli

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi