Satılır 2 otaqlı yeni tikili 57 m²

Bakı, Abşeron · Masazır Dream Park yaşayış kompleksi · Ev10.Az

Satış EML-094669 5

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

57.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 7

Təmiri

Təmirli

Kombi

Var

Təsvir

ALMAN LAYİHƏLİ DREAM PARK MASAZIR QAZLI LİFTLİ SUPER TƏMİRLİ ƏŞYALI MƏNZİL SATILIR. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri Alman Layihəli Dream Park Masazır yaşayış kompleksində super təmirli mənzil bahalı əşyalarla birlikdə satılır. 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bazar park xəstəxana bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina ALMAN LAYİHƏLİ DREAM PARK MASAZIR ƏŞYALI SATILIR KREDİT VƏ BARTER YOXDUR NƏĞD ŞƏKİLDƏ SATILIR

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,491 AZN/m²

Ortadan 20.2% sərfəli

Rayon ort: 1,869 AZN/m²

Abşeron

1 869 AZN/m²

Son 6 ay: -14.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.50%

Aktiv: 2406 Yeni: 602 Tələb: Aşağı
50 000 USD
85 000 AZN
Təmirli
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
5 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi