Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m²

Bakı, Yasamal · Mireli Seyidov Kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199882 3
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 17

Təsvir

Yasamal rayonunda Mireli Seyidov Kucesinde COX TECILi deyerinden ucuz qiymete satilan Tam esyali kupcali Ipotekaya yararli 2 suretli lifti qaraji olan menzil satilir suyu isiqi qazi daimadir 2 otaqa ideal duzelmisdir gun dusendir seher ponaramasi Elmler Insaatcilar metrosuna 5-10 deq mesafededir Asant xidmetin yaninda serifzade kucesinede dusur 16 ci mertebedir lift mertebeye qalxir ustu mansartdr Istilik sistemi kombidir Alib rahatliqla kiraye vermek olar xidmet haqqi 1 %

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,964 AZN/m²

Ortadan 1.1% baha

Rayon ort: 2,932 AZN/m²

Yasamal

2 932 AZN/m²

Son 6 ay: +1.1%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: +0.60%

Aktiv: 11507 Yeni: 3581 Tələb: Aşağı
97 647 USD
166 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Malik

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi