Şəkil yoxdur

Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m²

Bakı, Nərimanov · Təhsil Nazirliyinin yaxınlığı · Ev10.Az

Satış EML-131076 2
15 dəq piyada Bakmil metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 17

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Nərimanov rayonu , Şərq Bazarının və Təhsil Nazirliyinin yaxınlığında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 7-ci mərtəbəsində 56kv sahəsi olan 1dən 2ə düzəlmə tam təmirli mənzil Satılır . Qaz ,işıq ,su daimidir . İstilik sistemi Kombidir . Sənədi Muqavilə. Mənzil zövqlə təmir olunub ,təmirdən sonra yaşayış olmayıb. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz .

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,018 AZN/m²

Ortadan 2.6% baha

Rayon ort: 3,915 AZN/m²

Nərimanov

3 915 AZN/m²

Son 6 ay: -17.8%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -23.00%

Aktiv: 15216 Yeni: 4492 Tələb: Aşağı
121 622 EUR
225 000 AZN
Təmirli
T

Tehran

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi