Satılır 2 otaqlı yeni tikili 56 m²

Bakı, Nizami · Neftçilər metrosu çıxışı,Xəzər universitetinin yanı · YeniEmlak.AZ

Satış EML-127214 3
11 dəq piyada 20 Yanvar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

56.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

16 / 16

Təsvir

Neftçilərdə Xəzər universitetinin yanı 16mərtəbəli binanın 16cı mərtəbəsi 56kv 1otaqdan x2otağa düzəlmiş təmirli mənzil satılır.Suyu-işığı-qazı daimidr.Yola-metroya-məktəblərə yaxın ərazidə yerləşir.Həmin mərtəbəyə lift qalxır və yaşayış mənzildir..

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,259 AZN/m²

Ortadan 26.4% sərfəli

Rayon ort: 3,071 AZN/m²

Nizami

3 071 AZN/m²

Son 6 ay: +4.2%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -0.30%

Aktiv: 9194 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
126 500 AZN
Təmirli Kupçalı
E

Elsevər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi