Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Abşeron, Saray · Saray qəsəbəsi .Yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199805 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

6 / 16

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Lift

Var

Təsvir

2 otaq studiya tipli mənzil. Tam təmirli evdir. Ev sahibi təmiri şəxsən özü edib ailəsi üçün. Burada yaşamadığı üçün mənzil satılir. Belə bir təmirli yeni tikili menzili bu qiymətə tapmaq çətindir. Hər bir şəraiti var. Bina yaşayış kompleksində yerləşir. Sumqayıta, Novxanıya,Masazıra yaxın. Aşağı supermarket,digər iaşə obyektləridə var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,509 AZN/m²

Ortadan 16.3% sərfəli

Rayon ort: 1,803 AZN/m²

Saray

1 803 AZN/m²

Son 6 ay: -17.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +7.10%

Aktiv: 1608 Yeni: 464 Tələb: Aşağı
83 000 AZN
Təmirli Kupçalı
H

Hüseyn

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi