Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, Xətai · Mərkəzi Küçə · YeniEmlak.AZ

Satış EML-192207 10
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

Ipotekaya yararli...Cixaris(kupca) var... Suraxanı rayonu,Yeni Günəşlidə Premium bina 16 mərtəbəli yeni tikilinin 7-ci mərtəbəsi ümumi sahəsi 55 kv m. olan 2 otaq ( 1 otaqdan ideal şəkildə 2 otağa düzəlib) temırlı mənzil satılır. Keyfiyyətli şəkildə tam təmir olunub .Qaz su ısıq daımıdır,İstilik sistemi kombidir.2 ədəd sürətli lift var (Sigma) Böyük həyət və maşın dayanacağı.Uşaq əyləncəsi var. Bina 24/7 mühafizə olunur. Yeraltı və yerüstü parking var. Məktəb, baxça stadion və s. binanın qarşısındadır. Binanın altında Araz market, Apteklər, Omid,obyektlər var. Xalqlar dostluğu m/s 10 dəqiqəlik məsafədədir. Şəhərin mərkəzinə və istənilən yerə marşrutlar işləyir-50,20,104,36 nömrəli. Bina əla ifrastruktura sahibdir. Şirkət haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,509 AZN/m²

Ortadan 15.9% sərfəli

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.5%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
74 595 EUR
138 000 AZN
Kupçalı
S

Seadet X

Etibarlı
Sürətli
Real foto
6 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi