Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, Xətai · Neapol küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-160756 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

12 / 13

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! . KUPÇALI!!! . İPOTEKAYA YARARLI . Xətai rayonu,Neapol küçəsində yerləşən 13 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşən 2 otağa düzəlmə mənzil satışa çıxarılıb. Mənzilin ümumi sahəsi 55 kv.m-dir. Otaqlar geniş və işıqlıdır. Mənzil tam təmirlidir. . İstilik sistemi kombidir, mətbəx və dəhliz mebeli quraşdırılıb. Mənzil keyfiyyətlə və zövqlə təmir olunub. Binada sürətli lift mövcuddur. . Mənzil Həzi Aslanov metrosuna təxminən 5–10 dəqiqə məsafədə yerləşir. Ukrayna dairəsinə yaxındır. Məhlə genişdir və 24 saat mühafizə olunur. Şəhərə gözəl panoraması var. Yaxınlığında marketlər, məktəb və uşaq bağçası yerləşir. . Mənzil kupçalıdır və ipotekaya yararlıdır. Real alıcıya endirim nəzərdə tutulur. Əlavə məlumat almaq və mənzilə baxış keçirmək üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,982 AZN/m²

Ortadan 0.1% sərfəli

Rayon ort: 2,984 AZN/m²

Xətai

2 984 AZN/m²

Son 6 ay: +3.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +10.40%

Aktiv: 17224 Yeni: 4722 Tələb: Aşağı
88 649 EUR
164 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
N

Nərmin Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi