Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, Xətai · Sadıqcan küç · YeniEmlak.AZ

Satış EML-124905 2
11 dəq piyada Nariman Narimanov metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 16

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR ! Xətai rayonu, Həzi Aslanov Metrosunun yaxınlığında, Gənclik Parkın Yanında Premium Yaşayış Kompleksində Yeni Tikili 16 Mərtəbəli Binanın 8-ci Mərtəbəsində 1 otaqdan 2 otaqa Düzəlmə 55 kv/m sahəsi olan mənzil satılır. Mənzil ƏLA təmirlidir. Mənzilin təmirində yükək keyfiyyətli materiallardan istfadə olunmuşdur. Mənzil şəxsi interyer dizayner tərəfindən təmir olunub. İstilik sistemi kombidir, İsti pol mövcuddur, Qaz su işıq daimidir, Otaqlar geniş və işıqlıdır. Sənəd müqavilədir KUPÇA-ÇIXARIŞ yaxın vaxt ərzində veriləcək. Binanın 3 sürətli Sigma lifti, 24/7 Mühafizə sistemi, Avtomobillər üçün yeraltı qaraj və yerüstü parking mövcuddur. Bina 24/7 Kamera nəzarətindədir. Əlavə məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiz. Ofis xidmət haqqı 1 % təşkil edir. Real alıcıya yerində endirim olunacaq

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,909 AZN/m²

Ortadan 2.8% sərfəli

Rayon ort: 2,994 AZN/m²

Xətai

2 994 AZN/m²

Son 6 ay: +3.9%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +12.10%

Aktiv: 18132 Yeni: 5436 Tələb: Aşağı
94 118 USD
160 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi