Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, 8-ci kilometr · Emlak.Az

Satış EML-072260 4
8 dəq piyada Memar Əcəmi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

13 / 13

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR ‼

Tbilisi prospekti,Neptun marketin arxası. (Bolmarket və 8 Noyabr metro yaxınlığı)

ŞƏRAİTİNE SÖZ OLA BİLMEZZ ‼‼

SUPER TƏKLİF ‼‼

100 % KEYFİYYET ‼‼

2 OTAQLI STUDİO mənzil

Əla təmir işləri görülüb

Əsas üstünlükləri:

Şəkillərdə də əks olunduğu kimi mənzilin təmiri zamanı kifayət qədər bahalı və zövqlü materiallardan istifadə olunmuşdur.

Təmir zamanı şəxsi yaşayış üçün ən son növ keyfiyyətli materiallardan istifadə olunub.

Binanın yaxınlığında Park, Məktəblər, Bağça və Marketlər var.

Binanın geniş həyəti var və binanın altında böyük iki dənə market var.

Elave Melumatlar Üçün zeng ede bilersiz

Ofis Haqqı 1 faiz təşkil edir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,982 AZN/m²

Ortadan 32.5% baha

Rayon ort: 3,005 AZN/m²

8-ci kilometr

3 005 AZN/m²

Son 6 ay: +23.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +214.40%

Aktiv: 1994 Yeni: 56 Tələb: Aşağı
118 378 EUR
219 000 AZN
Təmirli Kupçalı
A

Aygün Xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi