Satılır 2 otaqlı yeni tikili 55 m²

Bakı, Lökbatan · Emlak.Az

Satış EML-063817 4
13 dəq piyada İnşaatçılar metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

55.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 9

.

Yasamal rayonu, Kristal Abşeron yaşayış kompleksində yerləşən, tam təmirli 2 otaqlı studio tipli mənzil satışa təqdim olunur.

Mənzil 55 kv.m sahəyə malikdir və 9 mərtəbəli binanın 2-ci mərtəbəsində yerləşir.

Sənədi kupçalıdır, mənzildə qeydiyyatda heç kim yoxdur və ipotekaya yararlıdır.

.

Mənzil qaz, su, işıq, internet və görüntülü domofonla təmin olunub.

Kompleksin həyətində uşaq meydançası, park və geniş parkinq sahəsi mövcuddur.

Yaxınlıqda 7B, 9 və 10 nömrəli avtobusların dayanacağı yerləşir.

Ərazi infrastruktur baxımından çox əlverişlidir.

Binanın həyətində və ətrafında iri supermarketlər, apteklər, həmçinin müxtəlif təyinatlı ticarət və iaşə obyektləri fəaliyyət göstərir.

.

Ətraflı məlumat və mənzilə baxış üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz.

Ofis haqqı alıcı tərəfindən 1% təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,709 AZN/m²

Ortadan 73.3% sərfəli

Rayon ort: 10,139 AZN/m²

Lökbatan

10 139 AZN/m²

Son 6 ay: -69.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -86.30%

Aktiv: 369 Yeni: 92 Tələb: Aşağı
87 647 USD
149 000 AZN
Təmirli Kupçalı
K

Kəbirə X

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi