Satılır 2 otaqlı yeni tikili 54 m²

Bakı, Binəqədi · Ipoteka.AZ

Satış EML-197291 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

54.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

7 / 17

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

ƏLA TƏKLİF!!! TƏCİLİ SATILIR!!!Gözəl təmirli, geniş və komfortlu mənzil ipoteka ilə satışdadır.WEST TOWN YAŞAYIŞ KOMPLEKSİNDƏ 2 otaq studio mənzil satışdadır. Dərnəgül metrosuna 2 dəqiqə məsafədə yerləşir.Ümumi sahəsi 54 kv/m-dir.17 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində yerləşir.İstilik sistemi kombidir. Mənzildə işıq, su və qaz daimidir.Yaxınlıqında iaşə obyektləri , məktəb və baxça yerləşir.Mənzil tam əşyalı verilir. Mənzil 4 %-li satmaq öhdəliyi ilə olan kirayə mənzillər mexanizminə aiddir. SƏNƏD KUPÇADIR! RƏSMİ GƏLİR VƏ YA VÖEN TƏLƏB OLUNUR.AYLIQ: 1065 AZN İLKİN ÖDƏNİŞ: 40.000 AZNMÜDDƏT: 24 İL OFİSİN XİDMƏT HAQQI: 2000

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

4,389 AZN/m²

Ortadan 85.6% baha

Rayon ort: 2,365 AZN/m²

Binəqədi

2 365 AZN/m²

Son 6 ay: -3.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 5868 Yeni: 1768 Tələb: Aşağı
128 108 EUR
237 000 AZN
Kupçalı
R

Raul Əlizadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi