Satılır 2 otaqlı yeni tikili 53 m²

Bakı, Masazır · Masazır qəs. · Tap.Az

Satış EML-239264 4

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

53.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

Salam. Mənzil Masazırda Qurtuluş 93 .yaşayış kompleksində yerləşir. Mənzil təmirlidir və əşyalı satılır.. 6 mərtəbəli binanın 6cı mərtəbəsində yerləşir. 2 otaqlı mənzildir. Ümumi sahəsi 53 kvadratdır. Suyu, işığı daimidir və mərkəzləşdirilmiş istilik sistemi var. Qaz xəttləri çəkilib, şəhərcikdə sayğaclar quraşdırılmağa başlanılıb, yaxın zamanlarda veriləcək. Kupça, çıxarış var. Şəhərcikdə məktəb, bağça, futbol meydançası, uşaqlar üçün əyləncə mərkəzi, ticarət mərkəzləri, aptek və marketlər fəaliyyət göstərir

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,226 AZN/m²

Ortadan 21.7% sərfəli

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.20%

Aktiv: 7022 Yeni: 2491 Tələb: Aşağı
38 235 USD
65 000 AZN
T

Təbriz

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi