Satılır 2 otaqlı yeni tikili 52 m²

Bakı, Yasamal · Həsən bəy Zərdabi küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-204184 4
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

52.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

18 / 19

Təsvir

EKSKLÜZİV MƏNZİL ! ! ! BAZAR DƏYƏRİNDƏN AŞAĞI QİYMƏTƏ ! ! ! İPOTEKAYA TAM YARARLI ! ! ! . Melissa Park Yaşayış Kompleksində studio 2 otaqlı, təmirli mənzil satılır ! ! ! Bütün əşya və avadanlıqlar qiymətə daxildir. Eyvanı var. Mənzilin ümumi sahəsi 50 kv metrdir. . Qaz, su, işıq daimidir. Kombi istilik sistemi mövcuddur. Kompleksin geniş bağlı həyəti və 3 mərtəbəli yeraltı avtodayanacağı mövcuddur. . Komissiya 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,327 AZN/m²

Ortadan 13.8% baha

Rayon ort: 2,922 AZN/m²

Yasamal

2 922 AZN/m²

Son 6 ay: +0.7%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.90%

Aktiv: 11022 Yeni: 3219 Tələb: Aşağı
101 765 USD
173 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
F

Famil

Etibarlı
Sürətli
Real foto
4 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi