Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m²

Abşeron, Masazır · Masazır · YeniEmlak.AZ

Satış EML-108650 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 6

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Qurtuluş 93 yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 51 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 6 mərtəbəli binanın 2 ci mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Bəzi əşyalar qalacaq. Daxili kredit yoxdur❌ Barter yoxdur❌ Kupca var. Qiymət 80000 azn♻️ ?İLKİN.050 202 72 25

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,549 AZN/m²

Ortadan 0% baha

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
79 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi