Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m²

Abşeron, Masazır · Masazır qəsəbəsi Dream Park yaşayış kompleksi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-199767 1

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 8

Təsvir

ALMAN LAYİHƏLİ DREAM PARK MASAZIR QAZLI LİFTLİ TAMTƏMİRLİ QİSMƏN ƏŞYALI. Masazırın ən sakit ideal komplekslərindən biri Alman layihəli Dream Park yaşayış kompleksində tamtəmirli qismən əşyalı mənzil satılır 2 otağa peredelka mənzil hamam sanitar qovşağı yerləşir qaz su işıq internet daimidir istilik sistemi kombi sistemidir yaxınlığında məktəb binası bağça marketlər dayanacaq bütün növ iaşə obyektləri infrastruktur yerləşir liftli bina 24saat mühafizə sistemi hər cürə şəraiti var

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,686 AZN/m²

Ortadan 7.7% baha

Rayon ort: 1,565 AZN/m²

Masazır

1 565 AZN/m²

Son 6 ay: -11.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -8.00%

Aktiv: 6719 Yeni: 2277 Tələb: Aşağı
86 000 AZN
Təmirli Kupçalı
R

Ramin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi