Satılır 2 otaqlı yeni tikili 51 m²

Bakı, Səbail · Göyüş Qarayev · YeniEmlak.AZ

Satış EML-171122 3
3 dəq piyada İçərişəhər metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

51.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

2 / 14

Təsvir

ÇOX GÖZƏL MƏNZİL SATIŞDADIR!!! ƏLA TƏKLİF! FÜRSƏTİ QAÇIRMAYIN! Bina yerləşir Badamdar qəsəbəsində, ən gözəl məntəqələrin birində, qapalı avtomobilsiz həyət, 1 ədəd sürətli lifti, yeraltı qarajı, 7/24 mühafizə və s. Binanın ətrfında həyat üçün lazım olan bütün komunikasiyalar mövcuddur. Mənzil gözəl, işıqlı, qanuni 1 otaqdan 2 otağa birinci işıqla düzəldilmiş, yaxşı təmirli, 1 böyük sanitar qovşağı, dəhlizi və mətbəxi (balkonda yığılıb) Əşyalar qiymətə daxildir. Məlumat üçün deyim ki, nə bu ərazidə, nə bu binada və ətrafında, belə qiymətə 2 otaq tapmaq mümkün deyil!!! İPOTEKAYA YARARLIDIR! OFİS HAQQI (alıcıdan)-1%.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,078 AZN/m²

Ortadan 14.9% sərfəli

Rayon ort: 3,616 AZN/m²

Səbail

3 616 AZN/m²

Son 6 ay: +14.7%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.50%

Aktiv: 2851 Yeni: 820 Tələb: Aşağı
92 353 USD
157 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
E

Emin Aslanov

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi