Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
50.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
5 / 12
Təsvir
KUPÇALI!! ƏŞYALI!!
.
Xalqlar Dostluğu metrosunun yaxınlığında, Bakcell Arenanın yanında yerləşən 12 mərtəbəli yeni tikili binanın 5-ci mərtəbəsində sahəsi 50 kv.m olan 1 otaqdan 2 otağa ideal şəkildə düzəlmə mənzil satışa təqdim olunur.
.
Mənzil funksional planlanmaya malikdir, otaqlar işıqlı və genişdir. Yeni tikili bina müasir standartlara uyğun inşa olunub, yaşayış üçün tam əlverişli infrastruktura malikdir. Ərazi olaraq metroya, ictimai nəqliyyata, məktəb və marketlərə yaxın məsafədə yerləşir.
.
Qiymət: 146 000 AZN
Real müştəri ilə qiymət barədə razılaşmaq mümkündür.
Ofis haqqı alıcı tərəfdən 1% təşkil edir.
Xəritə
Bazar analitikası
2,920 AZN/m²
Ortadan 9.4% sərfəli
Rayon ort: 3,224 AZN/m²
3 224 AZN/m²
Son 6 ay: -25.4%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -9.70%