Satılır 2 otaqlı yeni tikili 45 m²

Xırdalan, Xırdalan · Tap.Az

Satış EML-107022 8

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

45.00m²

Otaq sayı

2

Təsvir

📍 Xırdalanda Köhnə Bazarla uz uzə, Kristal 1 de 2 otaqlı mənzil satılır. 🏢 Yeni tikili 17 mərtəbəli binanın 10-ci mərtəbəsi Orta mərtəbə, yaşayışlı bina 📐 Sahə: 45 kv.m 🛏 Otaq sayı: 2 otaq 🔧 Təmir: Əla təmirli, gir yaşa 🔥 Kommunal: Qaz, işıq, su daimidir İstilik sistemi mövcuddur 📄 Sənəd: Çıxarış (kupça) 🏦 İpotekaya yararlıdır 💰 Qiymət: Real alıcıya endirim olunacaq 📌 Ofis haqqı: Alıcı tərəfindən 1% 📞 Əlaqə: Zəng çatmasa, WhatsApp vasitəsilə yaza bilərsiniz. Yalnız real alıcılar əlaqə saxlasın. Xırdalan, Xirdalan Kristal 1

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,089 AZN/m²

Ortadan 31.2% baha

Rayon ort: 1,592 AZN/m²

Xırdalan

1 592 AZN/m²

Son 6 ay: +1.6%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +2.40%

Aktiv: 1175 Yeni: 0 Tələb: Aşağı
94 000 AZN
M

Murad Bey

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi