Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
44.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
4 / 6
Təsvir
Masazir qəsəbəsi. Qurtulus 93 yaşayış kompleksində ümumi sahəsi 44 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır. Mənzil 6 mərtəbəli binanın 4 cü mərtəbəsində yerləsir. Şəhərcikde Məkteb baxca, futbol meydancaları 24 saat mərkəzi istilik var.Binada su isg daimidir. Bina tam yaşayışlıdır KREDİT verilmir Qiymət 67000 azn
Xəritə
Bazar analitikası
1,523 AZN/m²
Ortadan 1.7% sərfəli
Rayon ort: 1,549 AZN/m²
1 549 AZN/m²
Son 6 ay: -12.8%
Rayon orta qiymət
Stabil
Son 3 ay: -1.10%