Satılır 2 otaqlı yeni tikili 44 m²

Abşeron, Masazır · Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi · YeniEmlak.AZ

Satış EML-189119 2

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

44.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 7

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Abşeron rayon Masazır qəsəbəsi.Yaxinliğinda Məktəb Baxça fəaliyyət göstərir.Su İşıq Qaz və Lift daimidır.Bina 7 mertebelidir,Mənzil isə 3 cu mərtəbədir.Senedleri tam qaydasindadir(Kupça var).Mənzildə əşyalar qalacaqdir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,591 AZN/m²

Ortadan 2.7% baha

Rayon ort: 1,549 AZN/m²

Masazır

1 549 AZN/m²

Son 6 ay: -12.8%

Rayon orta qiymət

Market

Stabil

Son 3 ay: -1.10%

Aktiv: 5051 Yeni: 1200 Tələb: Aşağı
70 000 AZN
Kupçalı Əşyalı
Ə

Əziz Əmlakçı

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi