Satılır 2 otaqlı yeni tikili 42 m²

Bakı, Yasamal · M.Xiyabani kuc · YeniEmlak.AZ

Satış EML-097958 2
8 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

42.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

1 / 12

Təmiri

Təmirli

Sənəd tipi

Kupça

Əşyalı

Bəli

Təsvir

Salam əleykum. Təcili! Yeni Yasamalda 39 nömrəli marşurutun sonu, Qismət şadliq sarayina yaxin qeyri yaşayış kupçasi olan 42kv.m obyekt təcili 70 000 manata satilir. Ev kimidə istifadə etmək olar! Kirayə dəyəri 450 Azn. Əlavə olaraq Plesteyşin klub, Gözəllik salonu, Bərbər dükani, Ofislər, Hazirliq Kurslari və müxtəlif obyektlər üçündə istifadə etmək olar! Xidmət Haqqimiz Alici Tərəfindən 1% Ödəniləcək!

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,667 AZN/m²

Ortadan 43.2% sərfəli

Rayon ort: 2,936 AZN/m²

Yasamal

2 936 AZN/m²

Son 6 ay: +1.2%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -2.10%

Aktiv: 11175 Yeni: 3289 Tələb: Aşağı
70 000 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
M

Məhəmməd

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi