Satılır 2 otaqlı yeni tikili 41 m²

Abşeron, Masazır · Masazır · YeniEmlak.AZ

Satış EML-203664 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

41.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

8 / 8

Təsvir

Masazır qəsəbəsi Rahat nefes yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 41 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 8 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsində yerləsir. Yaxınlığında Məkteb baxca, var.Binada su isg Qaz lift daimidir. Əşyalı Barter yoxdur Qiymət 59500 azn İLKİN.050 202 72 25

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,451 AZN/m²

Ortadan 6.6% sərfəli

Rayon ort: 1,553 AZN/m²

Masazır

1 553 AZN/m²

Son 6 ay: -12.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -11.30%

Aktiv: 5970 Yeni: 1618 Tələb: Aşağı
59 500 AZN
Təmirli Kupçalı Əşyalı
İ

İlkin

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi