Əmlakın təsviri
Kateqoriya
Yeni tikili
Ümumi sahə
41.00m²
Otaq sayı
2
Mərtəbə
8 / 8
Təsvir
Masazır qəsəbəsi Rahat nefes yaşayış kompleksində Ümumi sahəsi 41 kv m olan 2 otaqlı təmirli mənzil satılır Mənzil 8 mərtəbəli binanın 8 ci mərtəbəsində yerləsir. Yaxınlığında Məkteb baxca, var.Binada su isg Qaz lift daimidir. Əşyalı Barter yoxdur Qiymət 59500 azn İLKİN.050 202 72 25
Xəritə
Bazar analitikası
1,451 AZN/m²
Ortadan 6.6% sərfəli
Rayon ort: 1,554 AZN/m²
1 554 AZN/m²
Son 6 ay: -12.5%
Rayon orta qiymət
Zeifleme
Son 3 ay: -11.30%