Satılır 2 otaqlı yeni tikili 109 m²

Bakı, Nərimanov · Heydər Əliyev pr · Ev10.Az

Satış EML-208216 3
7 dəq piyada Qara Qarayev metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

109.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 16

Təsvir

🏙️ Baku City Residence yaşayış kompleksində premium mənzil satışda! 📍 Koroğlu metrosunun yaxınlığında, əlverişli və prestijli ərazidə yerləşir. 🏡 Mənzil haqqında: ▪️ qanuni 2 otaq ( 3 otağa rahat çevirmək olur ) ▪️ Geniş və işıqlı otaqlar ▪️ Müasir interyer dizaynı ✨ Üstünlükləri: ▪️ Premium yaşayış kompleksi ▪️ 24/7 mühafizə və təhlükəsizlik ▪️ Sürətli liftlər ▪️ Geniş həyət və parking ▪️ Metroya və əsas yollara yaxınlıq 💼 Həm yaşamaq, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. 📞 Ətraflı məlumat və baxış üçün əlaqə saxlayın. Ofisin xidmət haqqı 1 % təşkil edir.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,615 AZN/m²

Ortadan 33.1% sərfəli

Rayon ort: 3,910 AZN/m²

Nərimanov

3 910 AZN/m²

Son 6 ay: -17.9%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -20.70%

Aktiv: 15702 Yeni: 4933 Tələb: Aşağı
154 054 EUR
285 000 AZN
M

Müşfiq

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi