Satılır 2 otaqlı yeni tikili 105 m²

Bakı, Nərimanov · Həsən Əliyev küç. · YeniEmlak.AZ

Satış EML-112233 2
10 dəq piyada Ulduz metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

105.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

5 / 12

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

İPOTEKAYA YARARLI ! Satılır – Yeni Tikili Mənzil Ünvan: Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, Həsən Əliyev küçəsi, Gənclik metrosu yaxınlığı Bu mənzil şəhərin ən prestijli və əlverişli ərazilərindən birində yerləşir. Geniş sahəsi və rahat planlaması ilə həm yaşayış, həm də investisiya üçün ideal seçimdir. Mənzil: Qanuni 2 otaq Sahə: 105 kvm Mərtəbə: 12 mərtəbəli binanın 5-ci mərtəbəsi Qiymət: Razılaşma yolu ilə Üstünlüklər: Kupça (çıxarış) var Qaz, su, işıq daimidir Geniş və işıqlı otaqlar Rahat və funksional planlama Yaxınlıqda Gənclik Mall və Caspian Shopping Center yerləşir. Ətrafda məktəblər, marketlər, parklar və digər bütün infrastrukturlar mövcuddur. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. OFİS HAQQI 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,924 AZN/m²

Ortadan 25% sərfəli

Rayon ort: 3,900 AZN/m²

Nərimanov

3 900 AZN/m²

Son 6 ay: -18.1%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -17.50%

Aktiv: 11150 Yeni: 2384 Tələb: Aşağı
180 588 USD
307 000 AZN
Kupçalı
N

Nilgün xanım

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi