Satılır 2 otaqlı yeni tikili 102 m²

Bakı, Bayıl · Ipoteka.AZ

Satış EML-201929 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

102.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

4 / 16

Sənəd tipi

Kupça

Təsvir

TƏCİLİ SATILIR!!! 1 kv.m – 1900 manatdan.Səbail rayonu, Bayıl qəsəbəsi, Su Idman Sarayının yaxınlığında “Socar Residence” məxsus 16 mərtəbəli binanın 4-cü mərtəbəsində,ümumi sahəsi 102 kv/m olan qanuni 2 otaqlı təmirli mənzil satılır.Qaz,su,işıq daimidir,istilik sistemi kombidir. Bütün otaqlar geniş və işıqlıdır. Binanın 2 siqma lifti, 7/ 24 saat mühafizə sistemi, parkinqi, uşaq oyun meydançası mövcuddur.Kompleks kupçalıdır , mənzildə sənəd müqavilədir ( çıxarış 1 ay ərzində veriləcək) Qiymət 195.000 manat.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

1,912 AZN/m²

Ortadan 41% sərfəli

Rayon ort: 3,241 AZN/m²

Bayıl

3 241 AZN/m²

Son 6 ay: +9.1%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +13.10%

Aktiv: 972 Yeni: 321 Tələb: Aşağı
105 405 EUR
195 000 AZN
Kupçalı
Q

Qismət Nuralizadə

Etibarlı
Sürətli
Real foto
1 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi