Satılır 2 otaqlı yeni tikili 100 m²

Bakı, Nəsimi · Həsən Əliyev küç., · Ev10.Az

Satış EML-204556 3
11 dəq piyada Nəsimi metrosu

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Yeni tikili

Ümumi sahə

100.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

10 / 17

Təsvir

Tibb Universiteti yaxınlığında, 1 saylı Asan Xidmət və EGE Hospital yanında 17 mərtəbəli yeni tikili binanın 10-cu mərtəbəsində yerləşən 2 otaqlı mənzil satılır. Mənzilin sənədi kupçadır, ipotekaya da yararlıdır. Mənzildə təmirdən sonra çox az müddət yaşayış olub. Təmir zamanı keyfiyyətli material və aksesuarlardan istifadə olunub. Mənzil yataq otağı, qonaq otağı, sanuzel, xol və balkondan ibarətdir. İstilik sistemi kombidir. Mərmər-qranit hissələr isti döşəmə sistemi ilə təchiz edilib. Bina yerləşdiyi ərazidə ən premium binalardan hesab olunur. Binanın qapalı, səliqəli həyəti, yeraltı avtoparkı var. Yaxınlıqda yaşayış üçün zəruri olan hər cür iictimai iaşə obyektləri var. Ətraflı məlumat üçün zəng edin. Ofis haqqı 1%

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

3,400 AZN/m²

Ortadan 5.6% sərfəli

Rayon ort: 3,600 AZN/m²

Nəsimi

3 600 AZN/m²

Son 6 ay: -4.6%

Rayon orta qiymət

Market

Zeifleme

Son 3 ay: -3.40%

Aktiv: 11593 Yeni: 3529 Tələb: Aşağı
200 000 USD
340 000 AZN
Təmirli Kupçalı
G

Gülər

Etibarlı
Sürətli
Real foto
3 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi