Satılır 2 otaqlı mənzil 97 m²

Bakı, Nizami · Bəkir Çobanzadə k.. · Bina.Az

Satış EML-085374 3

Əmlakın təsviri

Kateqoriya

Mənzil

Ümumi sahə

97.00m²

Otaq sayı

2

Mərtəbə

3 / 16

Təmiri

Təmirli

Təsvir

Bakı şəhəri Nizami rayonu Qara Qarayev metrosu YENİ TİKİLİ 16 mərtəbəli yaşayış binasının 3-cü mərtəbəsi, 2 otaqlı 97 kv.m,Yaxşı Təmirli Əşyalı Mənzil Satılır. Mənzilin hər bir şəraiti var su,qaz,işıq daimidir. Mənzil təmir olunub əla vəziyyətdədir. Bina orta mekteb uşaq baxçalarına super marketlərə yaxın ərazidə yerləşir. Mənzil haqqında ətraflı məlumat almaq istəyənlər aşağıdakı telefon nömrələri ilə əlaqə saxlaya bilərlər.

Xəritə

Bazar analitikası

Qiymət / m²

2,619 AZN/m²

Ortadan 14.8% sərfəli

Rayon ort: 3,072 AZN/m²

Nizami

3 072 AZN/m²

Son 6 ay: +4.3%

Rayon orta qiymət

Market

Artim

Son 3 ay: +11.50%

Aktiv: 9387 Yeni: 2520 Tələb: Aşağı
137 297 EUR
254 000 AZN
Təmirli
T

Teymur

Etibarlı
Sürətli
Real foto
2 nəfər son 24 saatda baxıb
Çəkiliş sifarişi